Opinie i referencje

"Materiały markowe a ceny zaskakująco niskie. W innych firmach na tych samych materiałach chcieli nawet 500zł w innych 800zł więcej. Z czystym sumieniem polecam, doradzą, zrobią wizualizacje, wszystko w terminie szybko i sprawnie. W dodatku mam na to wszystko gwarancję."

Katarzyna

"W 100% zasłużony pozytyw. Meble Flaming to najwyższa jakość surowców oraz usługi. Moja 4m szafa stanowi swoistą pokazówkę firmy:) po jej obejrzeniu już 5 osób (znajomi a później ich znajomi) zamówiło szafy i meble dla siebie. Szczerze polecam, gdyż w dzisiejszych czasach taka jakość obsługi to rzadkość."

Piotr P.

"Pan Maciej wykonywał dla nas szafę wnękową. Mimo bardzo krzywych ścian drzwi szafy wraz z ościeżnicą zamontowane bardzo dokładnie po ponad roku używania intensywnego (pokój dziecięcy) - brak jakichkolwiek usterek. Za tą cenę profesjonalnie i szybko. Mogę śmiało polecić i na pewno skorzystam w przyszłości."

Paula

"Witam! Firma ta jest bardzo rzetelna, wszystko wykonane szybko i sprawnie. Pełen profesjonalizm przy niskich cenach (robiłam wycenę w różnych firmach i ta okazała się najtańsza). Dzięki konsultacjom, poradom jakie uzyskałam mam teraz piękną i funkcjonalną szafę. :) Naprawdę wszystkim polecam tą firmę."

Basia

"Ładny i praktyczny projekt garderoby. Solidnie i szybko wykonany. W razie potrzeby fachowa podpowiedź do projektu. Pan Sebastian(monter) dokładnie i szybko wykonał swoją pracę pozostawiając po sobie super porządek. Polecam Beata."

Beata Zlocka

"Gorąco polecam. Robiłam zabudowę przedpokoju.Przed realizacją znakomity kontakt z szefem. Realizacja odbyła się zgodnie z zapisami umowy. Do montażu panowie przyjechali znakomicie przygotowani. Montaż był bardzo dokładny i precyzyjny. Meble wyglądają świetnie."

Jola

"Już drugi raz korzystaliśmy z usług firmy Flaming. Świetne wykonanie, idealna jakość, terminowość. Wszystko na najwyższym poziomie. Są to jedyni fachowcy, którzy nas nigdy nie zawiedli. Na pewno będziemy do nich wracać."

I.P.

"Najpierw w Meble Flaming zamówiłam szafę wnękową do przedpokoju, po dobrym wykonaniu tego projektu miałam pewność, że trafiłam na dobrego fachowca i kolejne meble (w dużym pokoju i sypialni) również wykonywała ta firma. Nigdy nie było kłopotów z terminowością lub starannością usługi, tak więc z czystym sumieniem mogę polecić ta firmę."

KW

Otwórz się na nowe perspektywy

Mamy dostęp do szerokiego wachlarza materiałów. Można u nas zamówić szafy i inne meble wykonane z materiałów ekskluzywnych w przystępnych cenach jak i również na materiałach bardzo powszechnych, przy czym nie zapominamy o trzymaniu standardu jakości. Wszystkie stosowane u nas materiały są produkowane w Europie, nie korzystamy z chińskich podróbek.

kuchnie na wymiar Wrocław
Powrót na górę