Historia firmy

2020
2021
2022
Previous Next

 

Założycielem firmy jest Maciej Weremczuk. W latach 2005-2007 jako pracownik innej firmy uczył się rzemiosła. Był to okres, w którym było bardzo dużo chętnych do pracy, a pracodawcy to wykorzystywali. Pracował średnio po 280-300 godzin miesięcznie za niewielkie pieniądze. Jak szybko okazało się, zaczął stanowić filar firmy i przyczynił się w tamtym okresie do jej rozwoju. Jednak z powodu warunków pracy został zmuszony do zmian.

Podczas wakacji 2008 zapadła decyzja o założeniu własnej działalności pod nazwą Meblain. Założeniem nowopowstałej firmy było tworzenie wyjątkowych mebli
z markowych i trwałych materiałów, w zamian za rozsądne pieniądze.

W okresie 2009-2010 poznał swoją przyszłą żonę Kasię, która okazała się wielkim wsparciem i po dziś dzień bierze czynny udział w rozwoju firmy.

Meble Flaming stanowią ludzie z doświadczeniem chcący tworzyć piękne, trwałe i funkcjonalne meble. Ciągłe inwestycje powodują, że świadczone usługi są na coraz wyższym poziomie. Tworzenie wyjątkowych mebli z markowych i trwałych materiałów, w zamian za rozsądne pieniądze to hasło, które towarzyszy firmie po dziś dzień.

Otwórz się na nowe perspektywy

Mamy dostęp do szerokiego wachlarza materiałów. Można u nas zamówić szafy i inne meble wykonane z materiałów ekskluzywnych w przystępnych cenach jak i również na materiałach bardzo powszechnych, przy czym nie zapominamy o trzymaniu standardu jakości. Wszystkie stosowane u nas materiały są produkowane w Europie, nie korzystamy z chińskich podróbek.

kuchnie na wymiar Wrocław
Cookies settings
Powrót na górę