Zainspiruj się

Oto przykłady projektów mebli pokojowych na wymiar wykonanych przez naszych projektantów.

 

MINI GARDEROBA

Rozwiązanie pozwalające zagospodarować wnęki o głębokości od 80cm do 120cm, czyli takie wnęki które nie nadają się ani na garderobę, ani na szafę. 

Wnękę zagospodarowuje się w trzech rzędach:

- Od przodu- Front przesuwny zamykający wnękę

- W środkowej części- Regał przesuwny np. z półkami

- Z tyłu wnęki- Standardowa zabudowa tj półki, szuflady drążki ubraniowe itp.


MEBLE WOLNOSTOJĄCE

 Dużym atutem zamówienia u nas mebli takich jak komody, łóżka, szafki nocne, szafki RTV jest to że zamawiając u nas np kuchnię możemy je wykonać z tych samych materiałów dzięki czemu zyskujemy spójność i unikniemy kiczu. Możemy wykonać naprawdę bardzo wiele i na różne sposoby. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i fizyka. Dopasujemy meble do każdego wnętrza wymiarem, kolorem i stylem. 


KONSTRUKCJE PROFILOWE

 To rozwiązanie nadaje meblom lekkości i nutę loftowego stylu. Konstrukcje wykonuje się w różnych konfiguracjach. Najlepiej stosować konstrukcje profilowe jako dodatek uzupełnienie, gdyż regały o złożonych i rozbudowanych konfiguracjach mogą szybko się znudzić.


SZAFY DO SYPIALNI

 Jeśli masz mało miejsca w sypialni świetnie sprawdzą się drzwi przesuwne, ponieważ zaoszczędzisz na przestrzeni przed szafą po jej otwarciu. Jeśli planujesz mieć drążki co bardzo wskazane, to szafa powinna być minimum głęboka na 60cm i musi, po prostu musi mieć szuflady. Jeśli będziesz chciał zaoszczędzić na tym, to będziesz później tego żałował. Jeśli możesz sobie pozwolić na większą szafę, warto pomyśleć o paru gadżetach które znajdziesz u nas w ofercie. Są to np wysuwne wieszaki na spornie, szuflady na biżuterię, wysuwne wieszaki na paski i krawaty. W górnej części rzecz jasna nie ma sensu montować szuflad, dlatego alternatywnie możemy zaoferować pojemniki do przechowywania różnych rzeczy. Można również wysoko pod sufitem zawiesić ubrania na pantografie.


SZAFY NA PRZEDPOKÓJ

Szafa na przedpokoju powinna mieć fronty wykonane z lustra. Lustro osadzamy na aluminiowej ramie dzięki czemu są lekkie i nie opadają z czasem jak to jest w przypadku frontów naklejanych na płytę meblową.

Jeśli masz nieco więcej miejsca to przydaje się siedzisko tapicerowane, które sprawia że jest przytulnie no i przede wszystkim jak kogoś bolą plecy, lub jest zmęczony to łatwiej zakłada się buty. Tapicerowana część również świetnie się sprawdza jako część do wieszania ubrań dla gości, lub mokrych rzeczy jeśli wróciliśmy z dworu w deszczowy dzień.

Szafy tego typu są zazwyczaj głębokie co jest wymuszone drążkiem na ubrania dlatego niezbędne będzie zaplanować szuflady na buty. Jeśli mamy do dyspozycji 62cm na szafę to przyda się wkład na buty pozwalający układać obuwie w dwóch rzędach.

Powinniśmy też pamiętać o małej szufladce na klucze, a także na czapki, rękawiczki i szaliki. Nie oszczędzajmy wyrzucając z projektu systemy wysuwne. Jak budżet nas ogranicza to zastosujmy tańsze prowadnice. Tańsze nie znaczy, że zaraz się rozpadną po prostu zazwyczaj nie mają udogodnień tj jak hamulce, czy pełny wusuw. 


 REGAŁY NA KSIĄŻKI

Fizyka jest nieubłagalna. Każde półki mogą się wygiąć. Pamiętajmy o tym jak będziemy planować meble. Maksymalna rozsądna długość półki to 60cm. Jeśli chcesz żeby były dłuższe i przyjmowały duży ciężar, powiedz nam o tym my zrobimy regał ze zbrojonymi półkami. Tak właśnie- zbrojonymi, tzn. że każda półka posiada stalowy nośnik pozwalający wykonać dłuższą półkę. Wtedy śmiało można załadować taką półkę książkami. Jednak pamiętajmy w przyrodzie nawet koło nie jest okrągłe, jedynie tak jest w matematye.


GARDEROBY LONG

Garderoby LONG to garderoby gdzie półki i drążki są długie. Drążki zawierają punkt zaczepienia w ich połowie, a półki są uzbrojone w stalowy profil. Oczywiście to tylko opcja można zrobić garderobę o tradycyjnych podziałach tzn do 60cm.

W ofercie posiadamy sporo gadżetów ułatwiających przechowywanie. Są to pojemniki z pokrywką, wieszaki, na krawaty, wysuwne wieszaki na spornie. Bardzo fajnym rozwiązaniem jest wbudowane oświetlenie, które może się zapalać gdy wejdziemy do pomieszczenia.  


 SZAFY Z FRONTAMI NA ZAWIASACH


SZAFY Z FRONTAMI NA ZAWIASACH I Z TAPICERKĄ


SZAFY Z FRONTAMI PRZESUWNYMI


SZAFY Z FRONTAMI PRZESUWNYMI I Z TAPICERKĄ

Otwórz się na nowe perspektywy

Mamy dostęp do szerokiego wachlarza materiałów. Można u nas zamówić szafy i inne meble wykonane z materiałów ekskluzywnych w przystępnych cenach jak i również na materiałach bardzo powszechnych, przy czym nie zapominamy o trzymaniu standardu jakości. Wszystkie stosowane u nas materiały są produkowane w Europie, nie korzystamy z chińskich podróbek.

kuchnie na wymiar Wrocław
Cookies settings
Powrót na górę