REWITALIZACJA MEBLI

Nie musisz wymieniać całych mebli by odświeżyć wygląd swojego domu. W większości przypadków zewnętrzne elementy mebli
takie jak fronty, czy blaty można po prostu wymienić na nowe. Tak się składa, że możemy to dla Ciebie zrobić!
 
Bielawa
 
Wyraźne ślady użytkowania mebli pojawiają się średnio po 10-20 latach w zależności od stopnia eksploatacji oraz w zależności od tego jak bardzo o nie dbamy. Największy wpływ na to ma woda oraz ewentualne mechaniczne uszkodzenia, czasem dochodzi do wytarcia powierzchni użytkowej mebli. Na etapie wyboru sprzętu do kuchni często szukamy oszczędności przy wyborze okapu. Tańsze okapy mają słabą siłę wyciągu co w konsekwencji podczas gotowania powoduje nadmierna zapocenie frontów meblowych. Może to się skończyć ich napuchnięciem. Woda również może nieść spustoszenie w okolicach zlewu i płyty grzewczej na krawędziach blatu laminowanego. Wyjątkiem są blaty kamienne, konglomeraty i kompakty, gdyż one nie są wrażliwe na działanie wody. Natomiast mechaniczne uszkodzenia powstają w wyniku uderzeń czy to garnkiem, czy też podczas krojenia zeskoczy nam nóż i zarysuje blat. Często też nasze pupile gdzieś swoimi pazurkami mogą zarysować fronty. W podanych przykładach można zauważyć że najbardziej eksploatowane są fronty i blaty, to na nich spoczywa największe obciążenie podczas korzystania z kuchni. Rzadko dzieje się coś wewnątrz mebli. Ewentualnie szafki zlewowe mogą ulegać uszkodzeniu podczas gdy gdzieś popuści uszczelka w odpływie, lub jakimś wężyku. Tu też jak najbardziej będziemy mogli pomóc. Nie stoi nam nic na przeszkodzie by wymienić nawet korpus szafki, półkę, czy szufladę.
 
Taka rewitalizacja, czyli wymiana frontów, blatów, czy też niektórych uszkodzonych elementów mebli jest znacznie niższym kosztem niż demontaż i wykonanie nowych mebli. Naprawdę warto jeśli chcemy zaoszczędzić trochę pieniędzy i jednocześnie przypomnieć sobie jak to jest mieć nowe meble i na nowo upiększyć swój dom.
 
Do wyboru mamy fronty laminowane, lakierowane płaskie, lakierowane ramowe, akrylowe, fornirowane. Jeśli chodzi o blaty to mamy blaty laminowane, kompaktowe i konglomeraty. Tak naprawdę wybór jest niemalże tak duży jak podczas tworzenia nowej kuchni. Więcej informacji na temat dostępnych materiałów znajdziesz w dziale materiały.
Jeśli potrzebujesz zamówić blaty kuchenne na wtmiar, fronty na wymiar, korpusy szafkowe na wymiar, lub inne materiały bez usługi montażu, to zapraszamy do działu POZOSTAŁE PRODUKTY.
 

OFERTA

Wymiana blatów

WYMIANA BLATÓW KUCHENNYCH

Wymiana frontów

WYMIANA FRONTÓW KUCHENNYCH

Skontaktuj się z nami przyjedziemy i wycenimy.

KONTAKT

Otwórz się na nowe perspektywy

Mamy dostęp do szerokiego wachlarza materiałów. Można u nas zamówić szafy i inne meble wykonane z materiałów ekskluzywnych w przystępnych cenach jak i również na materiałach bardzo powszechnych, przy czym nie zapominamy o trzymaniu standardu jakości. Wszystkie stosowane u nas materiały są produkowane w Europie, nie korzystamy z chińskich podróbek.

kuchnie na wymiar Wrocław
Cookies settings
Powrót na górę